מארש דונדורמה היא ללא ספק תופעה יוצאת דופן בנוף המוזיקה הישראלית: 16 נגני כלי נשיפה והקשה, שיוצרים יחד כבר 19 שנים. לאורך שנות פעילותה גיבשו המלחינים והסולנים בתזמורת קול ייחודי שמשלב בין מגוון השפעות ומסורות: מקצב תימני עם ריפים בלקניים, מנגינה ים תיכונית עם גרוב ניו אורלינס, וסלסולי כליזמר עם פ'אנק מנענע ישבנים.

מאז הופעתם הראשונה בין דוכני הירקות של שוק מחנה יהודה ב-2006 הספיקו חברי התזמורת לפרסם 7 אלבומים וספר ילדים, לשתף פעולה באולפן ועל הבמה עם ברי סחרוף, שאנן סטריט, ריף כהן, שי צברי, ליאורה יצחק, שלמה גרוניך ועוד, להופיע ברחבי העולם (קנדה, מקסיקו, סין, איטליה, פולין, קרואטיה, סרביה, רוסיה, טיוואן...) ולסחוף אחריהם קהל נאמן להופעות על הבמה ובמסיבות רחוב.

לצד מופעיה למבוגרים יצרה התזמורת את תנינים על הראש, מופע סיפורים מוזיקליים לכל המשפחה בבימויה של ירדן בר כוכבא, המשלב סיפורי ילדים עממיים ומקוריים, קריינות של מספר הסיפורים יואב יפת, ואת הצליל העשיר והייחודי של מארש דונדורמה. סיפורי ושירי המופע יצאו גם כספר-אלבום עם איוריו של אביאל בסיל.

"כנראה מופע הילדים הכי טוב שרץ כרגע, אל תפספסו" הארץ

"אני לא יודעת ממה התלהבתי יותר, מהמוזיקה, מהאיורים המופלאים, מהקריינות של יואב יפת או הבימוי של ירדן בר כוכבא שהופכת כל דבר לזהב" (Mako)

חברי התזמורת:

אלי פרמינגר, עידן רווה, אבירן בן נאים - חצוצרות
ירון אוזנה, לואיזה סלומון, עודד מאיר - טרומבונים
יעקב גורנשטיין, אביתר לוי, אילון טושינר, דני ליבוביץ', אלעד גלרט- סקסופונים
דותן יוגב, נעה סגל, עודד אלוני, יובל קאופמן - תופים וכלי הקשה
אודי רז - סוזאפון

אתר ההרכב: www.marshdondurma.com