גלעד אפרת – קונטרבס, יצירה וניהול מוזיקלי

ניצן קאנטי – כינור

הילה אפשטיין – צ'לו

שמואל אלבז – מנדולינה

אנסמבל גלעד אפרת שהופיע בעשור האחרון בארץ ובעולם מגיע בהרכב של רביעייה לסטודיו אנט עם חומרים מהאלבום החדש שטרם יצא, ביצועים לקטעים מהאלבומים הקודמים ועיבודים אינסטרומנטליים בצבעיו המיוחדים לקלאסיקות ישראליות.

על אף ההרכב הכלי הקלאסי, האנסמבל נודע ביצירתו יוצאת הדופן של גלעד אפרת הרוויה בהשפעות מהעולם האתני, הג'אז והפולקלור הישראלי והאמריקאי- העולמות המוסיקליים בתוכם גלעד גדל ומהם הוא שואב את ההשראה ליצירתו.

 

 

על האמנים:

אנסמבל גלעד אפרת הוקם ע"י המלחין ונגן הקונטרבס גלעד אפרת שמלחין ומעבד את החומרים עבור ההרכב.

האנסמבל שמורכב ממוזיקאים וירטואוזיים מבצע יצירות מוזיקליות הסוחפות את המאזין לעולם מלא עניין ורגש ובודק את גבולות הכלים ואת הפוטנציאל העשיר והמרתק של כלי המיתר.

הסגנון המוזיקלי הוא ייחודי ומתאפיין בשילוב כל תחומי המוזיקה שנגעו בחיי המלחין בהם ג'אז, מוזיקה קלאסית, מוזיקה אתנית ומוזיקה ישראלית.

ההרכב מופיע בהצלחה בקונצרטים ובפסטיבלים בארץ ובחו"ל ביניהם פסטיבל קול המוזיקה בגליל העליון, פסטיבל הג'אז אילת, פסטיבל אבו גוש, פסטיבל הפסנתר, פסטיבל צלילים במדבר, פסטיבל העוד, פסטיבל כליזמר בצפת, פסטיבל צלילי סתיו , סולם יעקב, פליציה בלומנטל ועוד.

בחו"ל הופיעו בברזיל, דרום קוריאה, איטליה, קפריסין, צרפת ובחגיגות 70 שנה למדינה ברויאל אלברט הול בפני הנסיך צ'ארלס. עד כה הוציאו 3 אלבומים כשהאחרון הוא בשיתוף פעולה  עם תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית.

 

צילומים

גלעד אפרת- יואל לוי

הילה אפשטיין- גיל רוביו

שמואל אלבז- נתן יעקובוביץ׳

ניצן קנטי- Lodz Czterech Kultur