יובל תאני, גיטרה

ברסיטל יובל יבצע מוזיקה מגוונת מתקופות שונות. מוזיקה ספרדית, רנסנס ועד למוזיקה מודרנית. יצירות של דאולנד, רודריגו, ברוואר, טורינה, פונסה ועוד.

יובל תאני הוא גיטריסט קלאסי זוכה תחרויות ופרסים בינלאומיים – פיינליסט בתחרות טארגה, זוכה בפרסים ראשונים בתחרויות בגרמניה, אוסטריה ובלגיה בריסטל גיטרה.

מחיר כרטיסים:
80 ש"ח במקום
70 ש"ח בהזמנה מראש

להאזנה:

"הנדנדה" של טארגה

פרלוד ופרסטו של באך

יובל תאני הוא גיטריסט ישראלי עטור פרסים. יליד 1994, יובל זכה בפרסים בתחרויות גיטרה בינלאומיות וארציות רבות. בין הפרסים הרבים שזכה ניתן לציין את הפרס הראשון בתחרות גיטרה בטובינגן גרמניה, פרס הראשון בתחרות ע"ש איראן ירושלמי בירושלים, פרס שני וחביב הקהל בתחרות הבינלאומית בקלגנפורט אוסטריה ופיינליסט בתחרות היוקרתית ע"ש פרנסיסקו טארגה בספרד שם ניגן כסולן עם התזמורת הסימפונית של וולנסיה.

את לימודי המוסיקה החל בגיל 11 תחת הדרכתו של עודד שוב, מבכירי המורים בישראל לגיטרה. לאורך לימודיו זכה 14 שנים ברציפות במלגת קרן התרבות אמריקה – ישראל. בוגר מגמת המוסיקה הקלאסית בתיכון לאומניות ע"ש תלמה-ילין שם נבחר לנגן כנגן מצטיין עם תזמורת בית הספר את "הקונצ'רטו דה ארנחוז" כסולן.

יובל הוכר במעמד של מוסיקאי מצטיין בצבא. במהלך השירות הצבאי הוא למד באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים תחת הדרכתה של אירית אבן-טוב, במהלך לימודיו זכה בפרס דיקאן הסטודנטים לאומנויות הביצוע וסיים את התואר הראשון בהצטיינות. יובל סיים תואר שני בהצטיינות תחת הדרכתו של יורם זרביב באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. ב2017 הוא עבר לאוסטריה שם למד לתעודת אמן עם גדול הגיטריסטים בעולם, הגיטריסט הקובני מרקו טאמיו.

צילום: רועי הרצליך