יומה זמפוני, יליזבטה ברכמן – כינור

שרה אומנסקי – ויולה

נאור צדיקריו – צ'לו

עמר פרג'ון בשארה – קונטרבס

נטליה גרינס – פסנתר

בתוכנית:

דמיטרי שוסטקוביץ' (1906 – 1975) 

שלישיית פסנתר מס' 1, אופוס 8, בדו מינור (1923)

פרנץ שוברט (1797 – 1828)

חמישיית פסנתר בלה מז'ור, "דג השמך" (1819)

הפסקה

אנטונין דבוז'אק (1841 – 1904)

חמישיית פסנתר מס' 2, בלה מז'ור (1887)

בתמיכת "קרן רונן"

קבוצה של מוסיקאים יוצאי דופן מתכנסים לנגינת שלוש יצירות מופת בערב אחד. שלישיית הפסנתר הראשונה מאת שוסטקוביץ', חמישיית "דג השמך" מאת שוברט המפורסמת והאהובה, וחמישיית הפסנתר בלה מז'ור מאת דבוז'ק שובת הלב. הכנרת הבינלאומית וזוכת פרסים רבים – יומה זמפוני (איטליה,יפן) ביחד עם הכנרת יליזבטה ברכמן, הויולנית שרה אומנסקי, הצ'לן נאור צדיקריו, הקונטרבסיסט עמר פרג'ון בשארה והפסנתרנית עטורת השבחים נטליה גרינס מגיעים לראשונה לסטודיו אנט, לקונצרט סוחף ומרגש.

 

80 ש"ח / 60 ש"ח / 50 ש"ח

 

על האמנים:

יומה זמפוני (יפן), החלה לנגן בכינור בגיל 3. כיום, לומדת באקדמית ברנבוים-סעיד בברלין בכיתתה של פרופ' מיכאלה מרטין. זוכת תחרויות בינלאומיות רבות. הוזמנה לנגן בפסטיבלים נחשקים כמו ורבייה, גסטאד והקונצרטחבאו. ליומה תשוקה רבה לנגינת מוסיקה קאמרית והיא שיתפה פעולה עם אמנים בעלי שם, השתתפה בכיתות אמן עם פבל ורניקוב, מקסים ריזנוב, ברנבאס קלמן ועוד. יומה מנגנת על כינור שמושאל באדיבות מארגון J&A BEARS בלונדון.

יליזבטה ברכמן , ילידת ניזני נובגורוד, רוסיה. לומדת כיום באקדמיה למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה בתל אביב אצל פרופ' חגי שחם.  ליליזבטה ניסיון רב בנגינה קאמרית (חברת רביעיית גרטלר) ובנגינה תזמורתית.  יליזבטה זוכת פרסים ראשונים בתחרות הלאומית מרזילקובקה (2019, רוסיה), תחרות "שמות חדשים"(2018,2019, רוסיה). יליזבטה סיירה ברחבי העולם התזמורת הנוער של יורי בשמט. היא קיבלה אחת מהמלגות הגבוהות ביותר של קרן התרבות-אמריקה ישראל.

שרה אומנסקי החלה את לימודי הויולה עם מרינה זיסקינד במרכז המוסיקה רעננה, המשיכה באקדמיית ברנבוים-סעיד בברלין בכיתתה של יוליה דיינקה, וכיום לומדת באקדמיית או דה קה בברלין בכיתתו של סשה פרומבלינג. השתתפה בפסטיבלים בינלאומיים. שימשה כמובילת סקציית הויולות בתזמורת הנוער של פסטיבל ורבייה. ניגנה בכיתות אמן למוסיקאים. השתתפה בפילהרמונית הישראלית הצעירה, תכנית גולדמן ותכנית פרלמן בישראל וארה"ב. מלגאית של קרן התרבות אמריקה – ישראל.

נאור צדיקריו הוא צ'לן המרבה להופיע כסולן וכנגן מוסיקה קאמרית בארץ ובעולם.  זוכה הפרס הראשון בתחרות קשת ערן הארצית (2023) ופסטיבל האביב הארצי (2022). השתתף בפסטיבלים בינלאומיים. נאור נתמך ע"י קרן התרבות אמריקה ישראל, קרן רונן ועמותת צפונות תרבות.  לומד בברלין בכיתתו של פרופ' פרנס הלמרסון באקדמיית ברנבוים-סעיד.. הוא השתתף בכיתות אמן עם ג'רום פרנו, גארי הופמן, האנס יורגן ינסן, אורפאו מנדוצי, מורתן זוויתן ועוד.

עמר פרג'ןו בשארה החל לנגן קונטרבס בולנסיה, ספרד עם מרסה פונט, ולאחר מכן בירושלים עם ערן בורוביץ'. התחיל את לימודי התואר הראשון באקדמיית ברנבוים-סעיד בברלין עם נביל שהאטה, וממשיך כיום עם גונרס אופטנייקס. כחלק מלימודיו ניגן תחת שרביטו של מאסטרו דניאל ברנבוים. בשנת 2021 הקליט את הקונצ'רטו של ונהל עם התזמורת הסימפונית ירושלים. באותה שנה, ניגן בפסטיבל הבינלאומי למוסיקה קאמרית בירושלים בניהולה המוסיקלי של אלנה בשקירובה.

נטליה גרינס, הופיעה ברוסיה, ישראל, ארה"ב, טיוואן, ספרד, איטליה, בוסניה, דרום אפריקה, ארמניה ואוקראינה. ניגנה כמלווה בתחרויות צ'ייקובסקי,  וזכתה בפרס המלווה הטובה ביותר. מאז 2016, היא מלמדת באקדמיה של פסטיבל איימס ולוקחת חלק כמלווה רשמית בפסטיבל קשת-אילון. ב2017, ביחד עם יבגני ברכמן והתזמורת הסימפונית של טיוואן, ניגנה סדרות של קונצרטים בטיוואן (כולל אולם הקונצרטים של טאייפיי). בשנת 2022, עלתה לישראל, וכיום היא עובדת באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, מרכז המוסיקה רעננה ומשתפת פעולה בקביעות עם מרכז המוסיקה ירושלים במשכנות שאננים.