נועם מור (בס-בריטון)

איתן שמייסר (פסנתר)

 

שתי יצירות מופת בקונצרט אחד: “אהבת המשורר" מאת שומאן וארבעת השירים הרציניים מאת ברהמס.

 

כרטיס רגיל – 60

ותיק/סטודנט/תלמיד – 50

חייל/מפונה – חינם

 

על המבצעים:

נועם מור החל את לימודי המוזיקה כפסנתרן, ולאחר מכן עבר ללימודי זמרה באקדמיה למוזיקה על שם בוכמן-מהטה בתל אביב. הוא הופיע על בימת האופרה בתפקידים שונים, כולל לפורלו באופרה "דון ג'ובאני" מאת מוצארט, הרוזן ב"נישואי פיגרו", מונטרונה ב"ריגולטו", גוליילמו ב"הפיות" מאת פוצ'יני ועוד.

הופיע כסולן גם ברפרטואר רחב של יצירות, כגון "רקוויאם גרמני" מאת ברהמס, הרקוויאם מאת פורה, הרקוויאם מאת אהרן חרל"פ, "החתונה" מאת סטרווינסקי, "כרמינה בורנה" מאת אורף, המיסה הגדולה מאת מוצארט, קנטטה 131 מאת באך ועוד. הוא הופיע תחת שרביטם של מנצחים כמו ישי שטקלר, ברק טל, אבנר איתי, רונן בורשבסקי ואחרים.

 

איתן שמייסר, מנצח ופסנתרן, סיים בהצטיינות את לימודי הניצוח באקדמיה למוסיקה על שם רובין בתל אביב והשלים את לימודי התואר השני בהדרכת פרופסור מנדי רודן. בעונות 2021-2023 כיהן כמנהלו האמנותי של בית האופרה הלאומי בבוקרשט, רומניה. הוא ניצח על תזמורות רבות בארץ כגון התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון, הסימפונית חיפה, אנסמבל בארוקדה ועוד. באופרה הישראלית ניצח על הפקות רבות הן בבית האופרה והן במסגרת ההפקות הקהילתיות של האופרה בכל רחבי הארץ. כמו כן ניצח בפסטיבל פרוג'יה באיטליה ובבתי האופרה של שנחאי ופוז'ו בסין, וארנה בבולגריה, ולוקה באיטליה ואודסה. הוא מופיע גם כנגן כלי מקלדת שונים בישראל ומחוצה לה.

צילומים: בקי ברותמן ויוסי צבקר