תכנית הפסטיבל

16-21.03.2020
רבע גמר

15.3,יום ראשון  14:00 – 18:00, מרכז פליציה בלומנטל למוזיקה 16.3,יום שני  14:00 – 18:00, מרכז פליציה בלומנטל למוזיקה רבע הגמר…

אוסף מיזנה בלומנטל

16.3  יום שני 17:00 גלריה מיזנה -בלומנטל סיור באוסף מיזנה – בלומנטל בהדרכת נעה רוזנברג, אוצרת לאמנות מודרנית במוזיאון תל…

א-קפלה תוצרת הארץ

יום שני, 16.3 בשעה 18:00 אולם רקנאטי א-קפלה תוצרת הארץ. קוינטה וחצי נעמה נחום , סופרן |  ירדן כהן ,…

מסע בין הקלאסי לג'אז

16.3,יום שני,  20:30, אולם רקנאטי מסע בין הקלאסי לג'אז אמיל פריזיאן (צרפת), סקסופון ג'אז;  דוד גריילסמילר, מנצח ופסנתרן;  קאמרטה ג'נבה…

אנסמבל ערבה

17.3, יום שלישי  18:00, אולם רקנאטי "כי סערת עלי"   אנסמבל ערבה (גרמניה / ישראל) עינת ארונשטיין , סופרן |…

בטהובן אינטימי

יום שלישי, 17.3 בשעה 19:00 גלריה מיזנה בלומנטל בטהובן אינטימי רוברט מרקהם (בריטניה), פסנתר | רז כהן , צ'לו |…

הנשמה של פורטוגל

17.3,יום שלישי בשעה  20:30, אולם רקנאטי, אנסמבל לודוביצ'ה (פורטוגל) ואנסמבל מצו (ישראל) יואנה סיארה, סופרן | דיוויד פלדמן, קונטרה-טנור |…

פסטיבל
חצי גמר

18.3,יום רביעי  16:00, אולם רקנאטי חצי גמר תחרות לזמרה ע"ש אנט סלין

דואו גיטרות

18.3,יום רביעי  19:00 גלריה מיזנה בלומנטל מרסלו נמי ואמיר וייס, דואו גיטרות מוזיקה מקורית לשתי גיטרות וחיבור בין המוזיקה הברזילאית…

Connecting the Dots

18.3,רביעי 21:00 , אולם רקנאטי שלישיית גיא מינטוס . Connecting the Dots גיא מינטוס, פסנתר, שירה, לחנים | עמרי הדני,…

פסטיבל
הקופלאס של אלברטו חמזי

19.3,חמישי  18:00, גלריה מיזנה בלומנטל הקופלאס של אלברטו חמזי אסף לויטין, בריטון | נעמן וגנר, פסנתר | שחקן – פ"י…

קערת הקריסטל. בכורה

19.3,חמישי 20:00, אולם אסיא בכורה עולמית לאופרה קערת הקריסטל מבוסס על סיפור מאת סקוט פיצ'גראלד מלחינה: חנה אג'יאשוילי ליברטו: רויס…

הפאדו של מרתה

  19.3,חמישי, 21:00, אולם רקנאטי הפאדו של מרתה. זמר אורח: דוארטה (פורטוגל) מרתה פריירה דה קוסטה, גיטרה פורטוגזית אנתוניו פינטו,…

פסטיבל
אהבת אישה וחייה

20.3, 11:00, חדר הרצאות קונסטנטינר אהבת אשה וחייה הרצאה וסרט על אנט סלין . אביגיל ארנהיים, מנחה כניסה חופשית

גמר תחרות זמרה

  20.3, 13:00, אולם רקנאטי קונצרט גמר תחרות לזימרה ע"ש אנט סלין והכרזה על הזוכים.

שערי הזהב

20.3,שישי  15:00, גלריה שערי הזהב מקהלת אודיאנה וחמישיית מיתרים. מנצח: יובל ויינברג יצירות א-קפלה ויצירות משולבות מאת קרוליין שואו, וו.א….

הפאדו של מרתה

20.3, 21:30, אולם רקנאטי הפאדו של מרתה. זמר אורח: דוארטה (פורטוגל) מרתה פריירה דה קוסטה (פורטוגל), גיטרה פורטוגזית אנתוניו פינטו…

תופי טאיקו לכל המשפחה

21.3, 11:00, אולם רקנאטי טאיקו לייף ישראל. מופע לכל המשפחה ניתאי צלניקר |  מאהו סאטו | עינת צ’יטיאת | אורית…

גיטרה חשמלית סולו

21.3,שבת  19:30, אולם המבואה מוזיקה חדישה עם ירון דויטש, גיטרה חשמלית חיה צ‘רנובין – Black Flowers לגיטרה חשמלית (2018) 6…

מוזיקה ל – 18 מוזיקאים

21.3,שבת,  21:00, אולם רקנאטי מוזיקה ל-18 מוזיקאים. סטיב רייך וצ'יק קוריאה לוטם טאוב , תום בן ישי, תמרה נבות- סופרן;…

פסטיבל