מפגשים מוסיקליים ושיחה אינטימית עם אסף מעוז ורביעיית טוסקניני

רוצים להגיע לקונצרט שנראה ונשמע קצת אחרת? רוצים להכיר אנשים מרתקים תוך כדי?

״מיתרים פתוחים״ היא סדרת מפגשים מוזיקליים עם רביעיית טוסקניני ובהנחיית אסף מעוז.

רביעיית טוסקניני מותחת את גבולות הקונצרט הטיפוסי על ידי יצירת שילובים מוזיקליים עם אמנים ויוצרים שונים. ביחד עם אסף מעוז, מגיש הפודקאסט המצליח ״זה קלאסי״ נוצר פורמט חדש של הופעה המשלב ראיון עם האורח ונגינה משותפת.

בעונה השניה של הסדרה יהיו לנו אורחים מרתקים כגון – רננה רז, אפרת אנזל ועומרי סמדר, תומר יריב ומאיה בלזיצמן. נדבר על אוכל ומרקמים, שפת הגוף, חוש קצב ומקצבים ועל חופש לעומת מסגרת.

מהרו לרכוש מנוי לכל ארבעת המפגשים ותוכלו לחוות חוויה מעוררת חושים.

 

לכרטיסים למפגש 2

מנוי 4 קונצרטים: 320 ש״ח

כרטיס בודד: 100 ש״ח / 85 ש״ח (גימלאים) / 50 ש״ח סטודנטים

 

 

מפגש 1 – רננה רז (21.1.23)

הרקדנית, כוראוגרפית ושחקנית רננה רז תשתף אותנו בדרך בה פיתחה שפת מחול הייחודית לה, על הצורך לצאת מהמסגרת כדי להצליח ולהתקדם כרקדנית. ביחד עם הרביעייה תמחיש רננה בתנועות את התחושות והרגשות שלה שעולים מתוך המוזיקה המבוצעת בלייב.

ננגן קטעים מתוך רביעיית המיתרים של ראוול, ״האינדיאנים האציליים״ מאת ראמו ורביעייה אופוס 18 מספר 1 מאת בטהובן.

 

מפגש 2 – אפרת אנזל (11.2.23)

״לאחר כעשר שנות כתיבה והנחיה בטלביזיה וברדיו, חמש שנות כתיבה בעתונות הקולינרית הישראלית, ארבעים שנות אכילה, שלושים וחמש שנות בישול ועשרים שנות שתיה, החלטתי לחבר את כל הידע שלי לתחום עיסוק ממוקד: תוכן קולינרי.״ כך מגדירה אפרת אנזל את העשייה שלה ובשיחה איתה ננסה להבין ביחד את המשמעות של מרקמים באכול ומוסיקה, איך מחברים מרכיבים יחד כדי ליצור שלם העולה על סך חלקיו.

 

מפגש 3 – תומר יריב (29.4.23)

נגן כלי הקשה ויזם בנשמה, תומר יריב מגע מעולם ריתמי ומדויק ולמרות זאת הוא מנסה לצאת מתוך הקווים המובנים ויוצר מסגרות חדשות ומוםעים מרתקים. ביחד עם אנסמבל טרמולו שהקים הוא זכה בפרס משרד התרבות להרכב המצטיין לשנת 2021 וממש לאחרונה אף פתח את בית טרמולו בנתניה – בית לכלי הקשה מכל הסוגים.

ביחד ננגן מיצירות בנימין יוסופוב, ברטוק – ריקודים רומניים ועוד

 

מפגש 4 – מאיה בלזיצמן (27.5.23)

מאיה שהחלה את דרכה בעולם המוזיקה הקלאסית ולא מצאה את מקומה שם, החלה לנגן עם אמני פופ ורוק מובילים בישראל ועם הזמן החלה ליצור מוזיקה בעצמה, למדה לשיר והיום יחד עם בן זוגה מתן אפרת מופיעה ברחבי העולם עם הצ׳לו במוזיקה מקורית שנעה על התפר בין העולמות.

ביחד ננסה ללמוד על הפחד מאלתור, איך אוזרים אומץ ומשנים כיוון באמצע החיים ואיך נראים חיי המשפחה של זוג אמנים מופיעים.

ננגן ביחד קטעים מקוריים של מאיה, פרק מתוך החמישייה לשני צ׳לי של בוקריני ועוד.

 

צילום רביעיית טוסקניני: יואל לוי